ENG
A A A
 sierpień 2019 

Bytom/Opera Śląska: balet „Dziadek do orzechów” – chor. Henryk Konwiński

7 lutego 2019 | godz. 11:00 | Opera Śląska | Bytom

Opera Śląska w Bytomiu zaprasza na balet Dziadek do orzechów w choreografii Henryka Konwińskiego. 

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna GaGa/people – cykl zajęć w lutym i w marcu 2019 roku

7 lutego 2019 | godz. 18:30 | Warszawa: Klubokawiarnia Muzeum POLIN, ul. Mordechaja Anielewicza 6

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na zajęcia Gaga/people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. Gaga to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy Gaga narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija.

 

Bilety: 30 zł za zajęcia, karnet na 4 spotkania: 90 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Organizatorzy proszą o nierejestrowanie zajęć sprzętem foto lub audio/wideo.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Thierry Verger „SACRƎ”, Liwia Bargieł „Body Bank”, Bartek Woszczyńśki „After the Past”, Takako Matsuda „Debris of Shadow”

7 lutego 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na inaugurację swojej działalności w nowej siedzibie na 2019 rok: Mazowieckim Instytucie Kultury. W pierwszy w 2019 roku, spektaklowy wieczór pokazane zostaną aż cztery prace: premierowa SACRƎ w choreografii Thierry’ego Vergera, Body Bank Liwii Bargieł, After the Past Bartka Woszczyńskiego i Debris of Shadow  Takako Matsudy.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia