ENG
A A A
 wrzesień 2020 
aktualności

Łódź: W weekend premiera projektu „Odyseja” Tomasza Ciesielskiego

18 września 2020

W ten weekend trzy razy będzie można zobaczyć najnowszy projekt Tomasza Ciesielskiego Odyseja. W sobotę 19 września o godz. 17.45 zostanie pokazany jako część  programu Międzynarodowego Sympozjum Laboratory of Dance/Dance as a Vantage point, jako jedyne tegoroczne wydarzenie realizowane na żywo. W niedzielę o godz. 11.30 i 17.45 w ramach projektu Przestrzenie Sztuki. Po zakończeniu pokazu o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z Tomaszem Ciesielskim w formie spaceru. Choreograf opowie o założeniach swojego projektu i odpowie na pytania. 

 

Wszystkie pokazy odbędą się na dworcu kolejowym Łódź Fabryczna, we wschodniej części.  Rejestracja widzów do 18 września na adres: odyseja@tomekciesielski.pl.  

 

Taniecmovie.pl – sztuka tańca w mediach audiowizualnych

17 września 2020

Taniecmovie.pl to projekt poświęcony sztuce tańca w mediach audiowizualnych – platforma służąca zarówno prezentacji, promocji i rozwijaniu dyskursu wokół filmu tańca, jak i wspieraniu kompetencji twórców w zakresie produkcji, promocji i dystrybucji. Idea projektu i strony taniecmovie.pl powstała zarówno z potrzeby popularyzacji i rozwijania dyskursu wokół sztuki filmu tańca, jak i chęci wspierania polskich twórców tańca, którzy w swojej pracy coraz częściej sięgają po medium filmowe.

Scena dla tańca 2020: Odwołany pokaz spektaklu „Pan Kejk” Olsztyńskiego Teatru Tańca w Legnicy

17 września 2020

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów i twórców planowany na 20 września pokaz spektaklu Olsztyńskiego Teatru Tańca Pan Kejk w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy został odwołany

 

O planowanym na niedzielę spektaklu nasz portal informował w poniedziałek, 14 września w aktualności: Scena dla tańca 2020: „Pan Kejk” Olsztyńskiego Teatru Tańca na scenie teatru w Legnicy

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia