ENG
A A A
 lipiec 2020 
wydarzenia | 1
Fot. Piotr Leczkowski, foto-gramy.pl, na zdjęciu: Maria Żuk i Patryk Walczak

Warszawa: „Balet” – wystawa fotografii Piotra Leczkowskiego

2 lipca 2020 - 31 lipca 2020 | Warszawa: Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14A

Wystawa zdjęć

Piotr Leczkowski urodził się w Warszawie w 1971 roku. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, jednak przy wyborze drogi zawodowej zwyciężyła pasja do projektowania graficznego i fotografii. Od ponad 20 lat zajmuje się grafiką (jako właściciel i dyrektor artystyczny agencji reklamowej Formacja.pl) oraz fotografią architektury i wnętrz. Od wielu lat zajmuje się również fotografią artystyczną. Jej bohaterami są tancerze, szczególnie tancerze klasyczni. Ma szczęście i wielki honor współpracować z najważniejszymi postaciami polskiej sceny tańca, a w szczególności z członkami Polskiego Baletu Narodowego.


fot. materiały organizatora

Kraków/Hurtownia Ruchu: „TIME TO ROCK” – powrót do tanecznej formy z Anną Achimowicz

4 lipca 2020 | godz. 17:00 | Kraków: Studio Tańca Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9

5 lipca 2020 | godz. 10:00 | Kraków: Studio Tańca Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9

Warsztaty

Studio Tańca Hurtownia Ruchu wraz z Anną Achimowicz zapraszają na warsztaty „TIME TO ROCK” – powrót do tanecznej formy. Warsztaty będą składały się z dwóch części: Constant Flow Contemporary Dance i GYROKINESIS®. Lekcja Constant Flow Contemporary Dance zaczyna się rozgrzewką na podłodze, która pomoże nam wrócić do formy sprzed domowej kwarantanny. 

 

Zapisy do 25 czerwca: studio@hurtowniaruchu.pl

Cena: 220 zł / 2 warsztaty 2 dni; 120 zł / 2 dni 1 warsztat lub 2 warsztaty 1 dzień

fot. materiały organizatora

Warszawa/CTiTW: „Choreografując Siebie. How To Be Real?” – warsztat choreograficzny z Martą Ziółek

7 lipca 2020 - 12 lipca 2020 | godz. 11:00 | Warszawa: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie, ul. Belwederska 20/22; godz. 11.00-17.00

Warsztaty

Co czyni performera autentycznym? Gdzie jest granica między „byciem sobą” a „nie-sobą” jednocześnie?

 

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie zaprasza na sześciodniowy warsztat choreograficzny z Martą Ziółek Choreografując Siebie. How To Be Real?. Warsztat, odwołując się do formuły solowego występu, proponuje różne metody autoinscenizacji, wystawiania własnej tożsamości, fizyczności jako performansu. Zaprojektowany jest jako laboratorium dla zamkniętej grupy uczestników, z którymi Ziółek będzie dzieliła się narzędziami performatywnymi stosowanymi we własnej praktyce choreograficznej, a także dramaturgicznymi – traktowaniem tekstu jako fizyczności, biografii jako materiału i mówienia jako praktyki. Sześciodniowy cykl spotkań zakończy się otwartym pokazem pracy z udziałem publiczności. Warsztat adresowany jest do profesjonalistów: aktorów, performerów, choreografów i wszystkich praktyków zainteresowanych tańcem i ruchem. 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia