ENG
A A A
 listopad 2020 
aktualności - archiwum | 1
Fot. Marcin Pawelec

Najbliższe spektakle Polskiej Sieci Tańca 2020 online

24 listopada 2020

Jutro – 25 listopada – oraz w weekend 5-6 grudnia odbędą się najbliższe transmisje online nagrań spektakli z puli Polskiej Sieci Tańca 2020: Fearless Gosi Mielech, Plateau Teatru ROZBARK w choreografii Macieja Kuźmińskiego oraz Trans_Miss(i)on Krakowskiego Centrum Choreograficznego w choreografii Iwony Olszowskiej i Ferenca Fehéra.

 

Pokazy są biletowane, a pula biletów jest ograniczona. Nagrania będą dostępne na platformach organizatorów od godziny emisji do godz. 23.59 tego samego dnia.

IMiT: W środę szkolenie „Jak napisać wniosek do programów MKiDN 2021”

23 listopada 2020

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza na bezpłatne szkolenie, które pomoże w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie i realizacji projektów w ramach programów MKiDN 2021 Taniec, Muzyka, Muzyczny ślad, Zamówienia kompozytorskie.

 

Szkolenie będzie transmitowane na Facebooku i na kanale YouTube  Instytutu Muzyki i Tańca w środę 25 listopada 2020 roku o godz. 14.00 i potrwa 1,5 godziny. Poprowadzi je Aleksandra Żemła, specjalistka ds. programów ministra w Instytucie Muzyki i Tańca. Udział w szkoleniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

PolandDances: Dofinansowanie trailerów – rusza nabór do projektu

23 listopada 2020

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór do projektu mającego na celu przygotowanie trailerów spektakli tanecznych (także tych spektakli, w których taniec stanowi element wiodący). Działanie prowadzone jest wspólnie z Instytutem Adama Mickiewicza w ramach projektu PolandDances. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i instytucje kultury. Pozyskane w naborze materiały staną się bazą do stworzenia filmów promocyjnych (trwających od 30 do 50 sekund), których przygotowanie zleci i sfinansuje Instytut Muzyki i Tańca.

 

Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia 2020 roku pod adresem: office@polanddances.pl

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia