ENG
A A A
 październik 2020 
aktualności - archiwum | 4
"Sunrise Sunset", fot. Imogen_Heath

Poznań: Program performatywny w Pawilonie – premiery Kuby Borkowicza i Przemka Kamińskiego oraz pokaz pracy Ani Nowak

14 października 2020

W nowym sezonie poznański Pawilon w programie performatywnym Nowe Drogi Teatru we współpracy ze Stowarzyszeniem Korporacja Teatralna zaprezentuje trzy performanse, w tym aż dwie polskie premiery. Na 16 października zaplanowany jest performans First Tattoo / Pierwszy Tatuaż Kuby Borkowicza (polska premiera), na 5-7 listopada polska premiera Sunrise Sunset Przemka Kamińskiego. Sezon zamknie Fast Love Ani Nowak: pokazy zaplanowane są na 19 i 20 listopada.

IMiT: Zmiany w projektach realizowanych w „Scenie dla tańca” i „Wspieraniu aktywności międzynarodowej”

13 października 2020

Do 10 listopada Instytut Muzyki i Tańca przedłużył możliwość wprowadzania zmian w projektach realizowanych w ramach programów Scena dla tańca i Wspieranie aktywności międzynarodowej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia opublikowanego na stronie Instytutu:

 

dla programu Scena dla tańca
https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/2888

 

dla programu Wspieranie aktywności międzynarodowej
https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/2898

PolandDances

IMiT: Rozpoczął się drugi nabór do PolandDances

12 października 2020

W imieniu Instytutu Muzyki i Tańca informujemy, że uruchomiony został drugi nabór do projektu PolandDances. Nabór potrwa od 12 października do 6 listopada 2020 roku. 

 

PolandDances to narzędzie impresariatu polskiego tańca za granicą. Chcemy wspólnie tworzyć przestrzeń umożliwiającą realizację projektów międzynarodowych. By wziąć udział w projekcie i włączyć się w promocję polskiego tańca za granicą, wystarczy wypełnić formularz na stronie polanddances.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje na temat projektu.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia