ENG
A A A
 maj 2021 
Logo Eferte.

Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte”

Fundacja

Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” ma na celu stymulowanie twórczej kreacji i poszukiwań artystycznych, upowszechnianie i promocję sztuki tańca oraz edukację kulturalną. Zajmuje się także wyrównywaniem szans dzieci i młodzieży w rozwoju artystycznym i kulturalnym oraz przygotowaniem widzów do odbioru sztuki. W dalszej perspektywie zakłada również założenie Szkoły Tańca Współczesnego, która powstałaby na bazie cyklicznych zajęć prowadzonych przez Annę Piotrowską. Wśród dotychczasowych projektów fundacji znajdują się między innymi: Festiwal Tańca Współczesnego „PolemiQi”, Laboratorium Choreografii, polska edycja SoloDuo Dance Festival oraz cykle promujące europejski i warszawski taniec współczesny, m.in. kierunek.(0-22).taniec i kierunek. (Europa_Warszawa).taniec

Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte”

Warszawa, al. Niepodległości 141

tel.: 606 877 606

email: eferte@eferte.pl

www: www.eferte.pl

ludzie tańca

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia