ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 14/7/2019 | 1

Warszawa/X Międzynarodowy Festiwal Kontakt Improwizacji „Warsaw Flow / re:mix”

7 lipca 2019 - 14 lipca 2019 | godz. 18:30 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12 (wszystkie wydarzenia poza warsztatami site-specific i otwarciem festiwalu) Centrum Sztuki Współczesnej, ul. Jazdów 2 (otwarcie festiwalu)

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w dniach 7-14 lipca na dziesiątą, jubileuszową edycję festiwalu improwizacji kontaktowej Warsaw FLOW / re:mix. Festiwal odbywa się w Warszawie od 2010 roku i jest miejscem konfrontacji początkujących oraz zaawansowanych tancerzy z uznanymi praktykami improwizacji kontaktowej z kraju i z zagranicy.

 

Tego lata tancerze będą mieli okazję wziąć udział w Projekcie Performatywnym z Melissą Monteros, który zakończy się pokazem dla publiczności, a wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć do Intensywnych warsztatów prowadzonych przez: Raya Chunga, Grzegorza Pawłowskiego lub Charliego Morriseya oraz wziąć udział w warsztatach site-specific, prowadzonych przez Iwonę Olszowską. Codziennie podczas festiwalu organizowane będą jamy taneczne, a także zapewniona zostanie przestrzeń do własnej eksploracji. W tym roku, po raz pierwszy, Festiwal współpracuje z Mazowieckim Instytutem Kultury, gdzie odbędą się wszystkie warsztaty (poza site-specific).

Warszawa/XIX Festiwal Ogrody Muzyczne: Teatr Bolszoj „Bajadera” – chor. Marius Petipa (projekcja)

14 lipca 2019 | godz. 18:30 | Warszawa: Zamek Królewski, plac Zamkowy 4

W ramach XIX Festiwalu Ogrody Muzyczne odbędzie się projekcja przedstawienia Bajadera w choreografii Mariusa Petipy. Nagranie z przedstawienia transmitowanego do kin w cyklu Bolshoi Ballet Live 20 stycznia 2019 roku.

 

Tragiczna historia miłości świątynnej tancerki Nikiji i wojownika Solora to, obok słynnego Jeziora łabędziego, jedno z najwspanialszych dzieł baletu klasycznego w jego najdoskonalszej XIX-wiecznej formie.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia