ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 22/9/2019 | 1

Kalisz: „Ruch w teatrze / Obecność w ciele” – warsztaty tańca współczesnego; prowadzenie: Krzysztof Skolimowski, Iwona Olszowska, Ilona Gumowska, Paweł Grala

22 września 2019 | godz. 09:00 | Kalisz: Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu / Scena Kameralna, pl. Bogusławskiego 1

Obecność w ciele – to temat przewodni II części warsztatów Ruch w teatrze, na które do Kalisza zaprasza MarWit Alter Art. Zajęcia skierowane są zarówno dla początkujących, jak i dla tych na dalszym etapie drogi tanecznej. Poprowadzą je artyści zaangażowani w projekt Wczorajsze Jutra, współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2019.

 

Zapisy, informacje: alter.taniecteatr@gmail.com, tel.: 665 079 866

Cena: pojedynczy warsztat: 40 zł, całość – 140 zł

Poznań/Polski Teatr Tańca: Seminarium – trening współczesnego tancerza | CLASH!

22 września 2019 | godz. 10:30 | Poznań: Polski Teatr Tańca, ul. Kozia 4, w godz. 10.30-18.30

Polski Teatr Tańca zaprasza do udziału w seminarium poświęconym treningowi współczesnego tancerza. W programie lekcja tańca klasycznego z elementami pilatesu, nauka fragmentów tańców narodowych ze spektaklu Polskiego Teatru Tańca Wesele. Poprawiny, warsztat improwizacji, a także dyskusja na temat: Jak doskonalić trening tancerza współczesnego, by był przygotowany do pracy z różnymi choreografami?

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Obowiązują zgłoszenia wysłane wraz z CV (lub krótką notką biograficzną) na adres: a.jachym@ptt-poznan.pl. Termin zgłoszeń: 19 września 2019 roku.

Kraków: Małgorzata Haduch „Free The Dance & Voice” – autorski warsztat

22 września 2019 | godz. 11:00 | Kraków: Hurtownia Ruchu Studio Tańca, ul. Kącik 9, godz. 11.00-15.00

Małgorzata Haduch zaprasza do Krakowa na autorski warsztat Free The Dance & Voice, czyli: komponowanie ruchu, podążając za głosem. Komponowanie głosu, podążając za ruchem. Podczas weekendowego spotkania artystka zaproponuje uczestnikom praktyczne narzędzia wzbogacające ekspresję ruchową, bez narzucania estetyki i techniki tańca.  

 

Zapisy do 18 września na adres: studio@hurtowniaruchu.pl

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia