ENG
A A A
 lipiec 2021 
kalendarium - 23/7/2021 | 1

Poznań/Polski Teatr Tańca/Polska Sieć Tańca 2020/21/Laboratoria twórcze „tańczymy na Taczaka!”: Warsztaty Gaga z Gosią Mielech

23 lipca 2021 | godz. 18:00 | Poznań: Polski Teatr Tańca, ul. Taczaka 8

W ramach cyklu letnich warsztatów tańca Polski Teatr Tańca, będący partnerem Polskiej Sieci Tańca 2020/21, zaprasza na warsztaty z języka ruchu Gaga, które poprowadzi Gosia Mielech.

 

Warsztaty poprzedzające spektakle pokazywane w ramach Polskiej Sieci Tańca 2020/21 organizowane są jako wydarzenie towarzyszące i prowadzone przez artystów Sieciowych.  

XVII Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania: Ilona Trybuła „Partytury codzienności”

23 lipca 2021 | godz. 19:30 | Warszawa: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie ul. Bruna 9

Oto tylko niektóre synonimy słowa codzienność:

„[…]rutyna, banalność, powszedniość, jednostajność, typowość, pospolitość, bezbarwność. A także „rzeczy i sprawy codzienne, zwykłe; też cecha takich rzeczy i spraw”.

Słownik Języka Polskiego PWN

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia