ENG
A A A
 sierpień 2020 
ogłoszenia | 4

Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2020: „Odkrywczynie snów” – warsztat dla dziewczynek z Anną Nowicką

24 lipca 2020

Warsztaty

W dniach 24–28 sierpnia w poznańskim Starym Browarze Anna Nowicka poprowadzi warsztat dla dziewczynek w wieku 9–12 lat, zatytułowany Odkrywczynie snów. Prowadząca, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia jako tancerki i choreografki, zaproponuje uczestniczkom ćwiczenia pogłębiające świadomość ciała (połączone m.in. ze swobodnym rysunkiem) i rozwijające zaufanie do własnej wyobraźni.

 

Przygotujcie się. Zbierzcie całą swoją odwagę rozrzuconą po pokoju, wyłówcie skrzętnie schowaną w kieszeni ciekawość, odkurzcie wyobraźnię, naszą najlepszą przyjaciółkę. Wyruszamy dzisiaj w podróż w krainę snów, marzeń i intuicji. Niczym mityczne bohaterki, napotkamy na naszej drodze przerażające potwory, niewyobrażalne wyzwania, przepyszne pokusy i magiczne krainy zaklęte w naszych ciałach. Odnajdziemy ukryte moce i poznamy wiernych sprzymierzeńców. Nie obędzie się bez chwilowych przeciwników, ale dzięki wyobraźni i przepełnionych wiedzą snom, zrozumiemy jak odwrócić ich siłę na naszą korzyść. A wszystko po to, by odkryć ukryty na końcu drogi skarb.

 

Koszt udziału w pięciodniowym warsztacie: 100 zł 

Więcej informacji i zapisy: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl 

Tarnów/SCENA OTWARTA 2020: Konkurs choreograficzny „My move”

22 lipca 2020

Konkurs

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza choreografów i tancerzy do udziału w konkursie choreograficznym My move, organizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta 2020. Do konkursu można zgłaszać choreografie koncentrujące się na pracy z ciałem, relacji z tancerzem i przestrzenią. Prace oceniać będzie jury w składzie: Zofia Rudnicka, Jacek Przybyłowicz, Witold Jurewicz. Na zwycięzców czeka nagroda finansowa ufundowana przez Fundusz Popierania Twórczości im. Andrzeja Szczypiorskiego przy Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS (pula naród to 10 000 zł). 

 

Termin zgłoszeń: 5 października 2020 roku

Zgłoszenia, informacje: promocja@csm.tarnow.pl lub tel.: 14 633 46 27 (od pon. do pt. w godz. 9.00-16.00)

„Śladami Wisławy Szymborskiej. Listy ruchem pisane” – cykl otwartych warsztatów tanecznych online

21 lipca 2020

Warsztaty

Katarzyna Myrda i Katarzyna Paluch zapraszają na cykl otwartych warsztatów ruchowych oraz dyskusji (w wirtualnej przestrzeni publicznej), inspirowany postacią polskiej poetki oraz laureatki literackiej nagrody Nobla. Warsztaty odbywają się do 9 sierpnia i skierowane są do młodzieży 16+ oraz dorosłych.                                                           

 

Poziom: open              

Miejsce: platforma ZOOM
Czas trwania: 1 godzina (początek: godz. 19.00)

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia